Hakkımızda

1987 tarihinde denim sektörüne atılan Berk Konfeksiyon kurulduğu andan itibaren kaliteyi bir disiplin haline dönüştürmeyi ilke edinmiştir. Aynı zamanda tedarikçi özelliği taşıyan firma; birçok kurumsal şirkete tüm üretim Öğelerini biraraya getirerek başanlı işler gerçekleştirmiştir.

Denim sektöründe 25 senelik bir geçmişi olan firma Türkiye ve Avrupa'da hala kendi koleksiyonuyla modaya yön vermeye devam etmektedir. Aylık 250,000 adet üretim kapasitesi ve toplamda 6,500 m2 iş alanıyla Berk Plaza'da faaliyetlerini sürdürmektedir.

1997 tarihinde yaratılan 'Jest Jeans' ile ilk markalaşma yolundaki adımlarını atmıştır. 2000 tarihinde 'Jeans Wear çağrışımıyla oluşturulan 'JW' ise beraberinde yeni bir vizyon oluşmasına öncülük etmiştir. 2011 tarihinde proje devamı çerçevesinde 'J.Wargas' markasıyla güçlü tasarım, kalifiye personel, özgün kalite, zamana odaklılık ve sorunsuz müşteri iletişimi arzu edilmiş ve bu doğrultuda hareket edilmiştir.

2016 yılında Rodi Jeans markasını satın alarak sektörde ki gücünü arttırmıştır.

İç piyasadaki etkin faaliyetlerinin yanısıra Almanya ve İngiltere başta olmak üzere Avrupa ülkeleriyle de sıcak ilişkiler kurmaktadır. Müşteri memnuniyeti herzaman için 'İN' sloganıyla hareket eden firma global boyutta bir müşteri ilişkileri yönetimi sağlamaya özen göstermiştir.

Biz işimizi kalıba sığdırmak için değil zamana sığdırıp akıllarda kalmak için

yaparız.

DÜNÜMÜZ BUGÜNÜMÜZ

FARKIMIZ TARZIMIZ