İptal ve İade Şartları

Markamız, tüketicinin haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı hedeflemektedir. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve kargo kaynaklı her türlü sorun, ekip arkadaşlarımız tarafından değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ

1. İADE EDİLECEK ÜRÜN 
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN SEVK İRSALİYESİ VE FATURASI (Tüm evraklar ile birlikte)
 
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN

a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
b- İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN SEVK İRSALİYESİ

a- İade işlemi için ürünün sevk irsaliyesinin gönderilmesi gerekmektedir.
 
DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

a- İade departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 14 iş gün içerisinde hesaba yansımaktadır.
b- İade edeceğiniz ürünleri Aras Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.
 
İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firması tarafından kabul edilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.


Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
- İadeler mutlak surette ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılamayacak, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

SİPARİŞ İPTALİ

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Kampanya dönemlerinde yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır. 

Ürün İade Adresi:
Merkez Mah. Güngören Cad. 713 Sk. No:8, 34164 Bağcılar/İstanbul
  
(Aras Kargo Alıcı Kodu: 2204854551213 )